top of page

WARUNKI LOKALOWE

Budynek

Nowo powstały parterowy budynek przedszkola położony na powierzchni 3100 metrów kwadratowych został specjalnie zaprojektowany i przebudowany na potrzeby placówki oświatowej. Spełnia wszystkie przepisy bezpieczeństwa przewidziane dla dzieci i młodzieży. Jest ogrodzony i ma bezpośredni dostęp do dużego placu zabaw. Dzieci mają do dyspozycji wszechstronne sale zabaw, dużą salę zajęć ruchowych, stołówkę, szatnię, nasłoneczniony plac zabaw, oraz całe zaplecze socjalne.

W przedszkolu przewidziano również miejsce na gabinety specjalistyczne: pedagoga, psychologa i logopedy oraz integracji sensorycznej wraz z infrastrukturą i zapleczem biurowym.

Plac zabaw

Okolica

Miejscowość Kaputy należąca administracyjnie do M.G. Ożarów Mazowiecki, w której znajduje się przedszkole, leży zaledwie kilka minut od Warszawy. W bezpośrednim sąsiedztwie budowane jest osiedle Villa Campina, niedaleko znajduje się osiedle AspenPark, oraz obiekty sportowe, gdzie już wkrótce rozpocznie się budowa sali sportowo-widowiskowej. Obecnie przy zielonych obiektach sportowych znajduje się ciekawa dla dzieci i młodzieży ścieżka ekologiczno – edukacyjna.

Nasze przedszkole mieści się nieopodal przystanku autobusowego, przy drodze w kierunku Warszawy. 

bottom of page