top of page

Żłobek Edufrajda to miejsce, w którym stwarzamy najlepsze warunki do bezpiecznego rozwoju najmłodszych. Doświadczony i jednocześnie młody personel zapewnia każdemu maluchowi podstawowe potrzeby Jego organizmu, jak również tworzy sytuacje edukacyjne, w których dzieci w poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji, rozwijają swoje umiejętności i przygotowują się do samoobsługi. Dbamy o indywidualne podejście do każdego dziecka. Zdajemy sobie sprawę, że okres do 3. roku życia w rozwoju dziecka jest zasadniczy dla Jego osobowości oraz ma zasadniczy wpływ na  to, jak dziecko będzie sobie radziło w dalszym życiu. Dziecko w wieku 2 lat jest bardzo chłonne, szybko się uczy i zapamiętuje. Dzięki zajęciom dodatkowym  z rytmiki, języka angielskiego i gimnastyki maluchy mają stworzone warunki do poznawania świata i zdobywania kolejnych umiejętności. Podążamy za dzieckiem w trakcie jego edukacji i tworzymy warunki zgodne z Jego zainteresowaniami na obecną chwilę.

ŻYWIENIE

Serwowane posiłki są różnorodne, smaczne, zdrowe i estetycznie podane. Zapewniamy dietę bogatą w składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju dziecka. Jedzenie dostarcza nam firma Kuchnia z klasą - specjalista w żywieniu dzieci. Do dyspozycji także jest dietetyk, z którym można ustalić indywidualną dietę dla dziecka.

PROGRAM

Realizujemy program Edukacji Fundamntalnej mający na celu wspieranie dziecka w Jego rozwoju oraz ujednolicenie oddziaływań domu i żłobka. Zależ nam na tym, powrócić do źródeł wychowania i bawić się z dziećmi tak jak one tego potrzebują przy jednoczesnym realizowaniu swoich założonych celów.

ZAJĘCIA DODATKOWE

Oferujemy naszym maluszkom zajęcia ruchowe, rytmiczne oraz plastyczne.               W załeżności od chęci, chwilowego zainteresowania, dostosowujemy je do potrzeby chwili.

ŻŁOBEK

bottom of page