top of page

ZAJĘCIA DODATKOWE
w EDUFRAJDZIE

TAŃCE

proponujemy zajęcia taneczne dla dzieci trzy razy w tygodniu. Podczas spotkań z nauczycielem maluchy uczą się współpracy w zespole, poczucia rytmu oraz poznają swoje ciało.Wspólny taniec sprawia dzieciom wielką przyjemność.

ZAJĘCIA RUCHOWE

zachęcamy dzieci dkorzystania z hulajnogi, rowerka biegowego; dajemy możliwość skakania na trampolinie, wspinania po drabinkach i doświadczania grawitacji na zjeżdżalni

ZAJĘCIA KARATE

 

Karate to nauka samodyscypliny,   koncentracji oraz doskonalenia swojego charakteru. Karate uczy dojrzałości            i skupienia. Oprócz tego, trenowanie karate i zdobywanie nowych stopni to dla dziecka „trening” stopniowego                    i wytrwałego dążenia do realizacji swoich celów.

ARTYSTA

​proponujemy zajęcia artystyczne dające możliwość doświadczenia i poznania różnych technik platycznych oraz dobrania dla siebie ulubionej; zajęcia tworzenia fotografii okazują sie być dla małych dzieci wielką FRAJDĄ. Wcielanie się w role w wieku przedszkolnym to także jedna z ulubionych zabaw, czyli teatrzyk być musi.

JĘZYK HISZPAŃSKI

Zajęcia z języka hiszpańskiego prowadzone są w fascynujący dzieci sposób. Wiele atrakcyjnych metod oraz ciągłe zaangażowanie sprawiają, że maluchy z dnia na dzień poszerzają swoje słownictwo i stają się coraz bardziej aktywne.

ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE

zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanego nauczyciela logopedę, w formie zabawy. Celem zajęć jest usprawnienie mowy dziecka, zachęcenie do wypowiadania się oraz rozwijanie słuchu fonematycznego.

JĘZYK ANGIELSKI

Zabawa czyni cuda i tak też wygląda w Edufrajdzie nauka angielskiego. To czysta przyjemność i radość. Dzieci podczas zabawy uczą się wyrażeń nie mając czasu na uświadomienie sobie, że korzystają z języka obcego. Piosenki, gry, bieganie, poszukiwania, czary - tak wygląda prawdziwa praca na zajęciach

MIKROKOSZYKÓWKA

podczas zajęć dzieci rozwijają swoją sprawność ruchową, uczą się łapać i podawać piłkę oraz celować do kosza. Poznają zasady współpracy w zespole, uczą się planowania i ponoszenia konsekwencji za podjęte decyzje.

zaj ruch, mały odkrywca
artysta, robotyka
piekarczyk, angielski
zabawy z muzyką, pływanie
bottom of page